Складаний планшет Microsoft Andromeda за анонсом має вийти на початку 2020 р.

Складаний планшет Microsoft Andromeda

Компанія Microsoft в рамках проекту Andromeda  працює над складаним планшетом з двома екранами на платформі Intel. Буквально на початку місяця повідомлялося, що нещодавно Microsoft проводила закриту презентацію прототипу цього таємничого планшета для вузького кола осіб.

Аналітик  Markit Джефф Лін, який впевнений у випуску принципового нового 16-дюймового ноутбука Apple MacBook Pro в вересні цього року, стверджує, що інноваційний складаний планшет Microsoft з двома екранами вийде в першому кварталі, або до кінця першого півріччя наступного року.

За даними аналітика, пристрій отримає два екрани однакового розміру – діагоналлю 9 дюймів із співвідношенням сторін 4:3. Апаратним базисом потенційній новинці виступить майбутній 10-нанометровий  CPU Intel сімейства Lakefield, який буде працювати під управлінням нової ОС Windows Core OS з інтерфейсом, оптимізованим для двоекранного складного пристрою. Так, це та сама Windows Lite, про яку ми вже чули раніше. Урізана версія Windows, орієнтована на пристрої з двома екранами і конкурентів хромбуків на основі Chrome OS. До слова, Windows Core OS повинна підтримувати додатки Android, хоча після того, як Microsoft вбудувала повноцінне ядро Linux в звичайну Windows 10, подібне вже не є чимось абсолютно дивним.

Джерело: finance.ua

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *