Невдовзі «ПриватБанк» надасть нову технологію

ПриватБанк розробляє нову технологію

Термінали  «Приватбанку» невдовзі введуть в дію новий функціонал, а саме підтримка системи розпізнавання обличчя —FaceID.  Офіційний сайт прес-служби банку поки що не публікував відповідної інформації, проте видання politeka повідомляє проте що розробники на даний момент проводять тестування нового функціоналу.

З задіянням нового функціоналу  термінал самообслуговування зможе перевіряти особу клієнта, скануючи біометричні дані через вбудовану камеру. А саме, розташування очей і вух людини. Передбачається, що зовсім скоро машини «Приватбанку» почнуть впізнавати власників карт буквально в обличчя і перестануть вимагати PIN-код.

Щоб скористатися функцією швидкої ідентифікації, клієнтам необхідно пройти авторизацію через мобільний додаток Privat24. Після сканування на аккаунт користувача прийде push-повідомлення з кнопкою для підтвердження операції.

Водночас, за бажанням клієнти «Приватбанку» зможуть зберегти за собою можливість авторизуватися традиційним методом — через введення PIN-коду. Як відзначає видання, цю функцію з терміналів прибирати не збираються.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *