Новий пристрій дозволить смартфонам замінювати офісні комп’ютери

У найближчому майбутньому анонсовано вихід нової док-станції NuDock.

Подібний пристрій вже випускала компанія Samsung для лінійки смартфонов Note. Проте, дана док-станція одержить більший функціонал і широку лінійку підтримуваних девайсов.

Потужність сучасних смартфонів зростає, і багато хто таких по певних характеристиках можуть випереджати офісні комп’ютери.

NuDock

Проте в більшості випадків всі ресурси використовуються для ігор, тому що навіть у найбільших гаджетів занадто малі екрани, які у більшості випадів не дозволяють виконувати професійну роботу.

Док-станція NuDock допоможе розкрити потенціал смартфона з операційної системою Android.

Вона дозволяє під’єднати до нього монітор, мишу і клавіатуру і зібрати у результаті практично повноцінний настільний комп’ютер. При цьому NuDock така маленька, що легко поміщається в кишеню.

Корпус NuDock виглядає дуже просто – в закритому вигляді це просто звичайна коробочка.

При натисненні на кришку станція перетворюється на підставку для смартфона, а з пристрою дістається штекер USB Type-C, до якого підключається телефон.

По обидві сторони станції розміщено три порта USB 3.0, картрідер для SD, слот для TF-карток, стандартний аудіороз’єм, HDMI и USB Type-C, за допомогою якого відбувається живлення NuDock.

Завдяки цим інтерфейсам до смартфону можна підключити досить багато різних пристороїв. Наприклад, флешку, зовнішній жорсткий диск, монітор, телевізор, проектор, мишу, клавіатуру або ігровий контроллер.

NuDock

Таким чином, смартфон можна використовувати як офісний комп’ютер для роботи з документами,  т.я. мобільні офісні пакети майже наздогнали десктопні.

Також можливий варіант використання як мультимедійного центру – слухати музику через великі колонки і дивитися відео на великому екрані.

Цікавим є варінт використання станції зі смартфоном як ігрової консолі.

NuDock сумісний з наступними смартфонами:

  • Samsung S8 / S8+ / S9.
  • Huawei Mate 10 / Mate 10 Pro / P20 / P20 Pro.
  • LG G5 / G7.
  • Lumia 950.
  • SONY Xperia XZ2 Pro.Google Pixel 2.

 

Крім того, із станцією можуть працювати і інші моделі, головне, щоб у них був роз’єм Type-C і операційна система Android 8.0.0 і вище.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *