Гаджети мають змінити касові апарати

Гаджети мають змінити касові апарати -система е-Receipt («Е-чек»)

На початку 2018 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував  впровадження інноваційних реєстраторів розрахункових операцій.

На сьогодні вже створена система е-Receipt («Е-чек»), яка розпочала роботу у тесовому режимі.  Сервіс передбачатиме онлайн-реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) без надання до контролюючих органів будь-яких паперових документів і не вимагатиме абонентної платні за користування.

Будь-який користувач може зайти на сайт Державної фіскальної служби України (ДФС), завантажити застосунок для Windows або Android і перетворити ПК, смартфон або планшет в РРО.

Проте використовувати e-Receipt в реальних операціях бізнесу поки що не можна.

За даними Європейської бізнес-асоціації, до пілотного проекту в Україні приєдналося вже близько 100 компаній. Фірми передають дані в ДФС за допомогою електронної системи реєстрації розрахункових операцій.

За словами директорки операційного департаменту ТОВ «Пост фінанс», Якщо всі заявлені функції системи будуть реалізовані, користуватися нею буде зручно і компаніям, і клієнтам. Із запуском «Е-чек» повинна прискоритись процедура реєстрації і перереєстрації РРО. Клієнти одержать зручну систему доступу до інформації про свої покупки.

Джерело: hyser.com.ua

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *