Недостатнє число кваліфікованих кадрів – головна проблемою Четвертої промислової революції

Технології

За думкою Джінні Рометті директорки IBM брак талановитих і кваліфікованих кадрів стане головною проблемою Четвертої промислової революції.

Вища освіта втрачає свою цінність, а на передній план виходять короткі освітні програми для швидкого засвоєння нових навиків. Такий формат породив особливу групу фахівців, яку не існувало раніше. Глава IBM Джінні Рометті називає їх «нові комірці». До цієї категорії відносяться працівники з розвиненими технічними навиками, які представляють цінність для цифрової економіки.

Багато хто з них не дістає формальної вищої освіти і влаштовується на роботу, не маючи диплома. Спеціально для «нових комірців» IBM вводить освітні програми і стажування. IBM відкрила вже 100 подібних закладів в 13 країнах і підключила до програми 500 компаній. Джінні Рометті вважає, що такої тактики повинні дотримуватися всі приватні підприємства. Якщо не вкладатися в освіту прямо зараз, то з часом бізнесу доведеться мати справу з «кризою навиків». Знайти фахівців буде важко, а більшість не відповідатиме вимогам працедавця.

Джерело: mediavektor.org

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

</