Деякі з найцікавіших мобільних додатків, що вийшли у 2018

Ринок розробки мобільних додатків в УКраїні й досі не можна назвати насиченим, одже завжди готовий до пропозицій. Досить велике число додатків створюється кожного року, багато з яких стали широко затребвуваними. Ось декілька з таких, що з’явилис за останній рік.

TravelPost

TravelPost

Додаток був запущений у квітні 2018 р. і вже налічує число завантажень понад 100000. Використання додатку є безкоштовним. Існують завантаження через Google Playта App Store.

Додаток виглядає як аналог відомого BlaBlaCar та представляє собою сервіс доставки посилок. Кожен користувач може заробляти як кур’єр. З одного боку мандрівник повинен внести про дату поїздки, маршрути транспорт та посилку яку він може доставити (її вага, габарити). З іншого – відправник знаходить людину, яку може виконати послугу первізника.

Вартість доставки виставляє її замовник. Застосунок допоможе мандрівникові покрити витрати на дорогу (можна заощадити до 80% від вартості поїздки), а відправнику – переслати нетиповий вантаж.

Сервіс не несе відповідальності за можливі непорозуміння між учасникми. Тому TravelPost рекомендує зустрічатися з відправником, мандрівником, одержувачем й перевіряти виконання умов домовленостей.

 

Costless

Costless

Цікавий сервіс порівняння цін у супермаркетах. Додаток має перелік багатьох маркетів. Проте  якщо користувач не знайде свого, то має можливість надіслати запит.

Також  додаток має фільтри по розташуванню маркетів, наявності всього кошика продуктів в одному магазині або декількох, дані про акці. До сервісу можна «підв’язати» дисконтні карти користувача, щоб не носити їх у гаманці.

Існують завантаження через Google Play та App Store.

 

 

Autogram

Сервіс представляє собою  месседжер для автомобілістів та пішоходів.

Принпип роботи додатку у наступному. Власники автівок реєструються на сервісі, вказуючи номер свого мобільного і машини. За держномером авто їхні «колеги» і перехожі можуть відправляти їм повідомлення. Наприклад, про те, що водій забув закрити вікно, машину відвозить евакуатор, автомобіль блокує виїзд з парковки.

Ідея розробки додатку виникла після того, як один з його розробників Петро Шпагін намагався знайти власника авто, щоб повідомити про розбите скло і сліди крадіжки.

У Autogram можна реєструвати єврономери, підв’язувати два держномери на один аккаунт, отримати сімейний доступ. Також є функція екстреного шаблонного повідомлення, воно надсилається автовласникові у вигляді SMS.

Номери мобільних телефонів на сервісі не відображаються. Всі дані і листування зберігаються в зашифрованому вигляді на серверах Google, запевняють розробники. І обіцяють незабаром доопрацювати Android версію.

Наразі існує можливість завантаження тільки через App Store.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *