Інтерфейс Windows 10 стане більш обтічним

Microsoft Windows 10

За даними internetua.com, скоро однією з особливістю Fluent Design стануть округлі кути вікон та інших елементів інтерфейсу операційної системи. В найближчі місяці або роки інтерфейс Windows, Xbox, Office, інших продуктів Microsoft стане більш обтічним.

Власне, закруглені кути вже зараз тестуються в новітній версії плаваючої панелі пошуку, що була включена до складу Windows 10 ще два роки тому, але як і раніше прихованої від очей користувачів. Вже зараз плавні лінії і округлі кути використовуються і в інтерфейсі нового Microsoft Edge.

Проте, чимось новим перехід до використання більш плавних ліній у інтерфейсі Windows назвати не можна: вперше кути вікон округлилися ще в Windows XP, після якої дизайн успішно перейшов у Widows Vista і 7. Прямими вони почали бути тільки у Windows 8, чий інтерфейс був продиктований плитками початкового вікна програми Windows Phone. Загалом це скоріше повернення до ідей, що були на початках, ніж наслідування ChromeOS, як припустили деякі користувачі Windows 10.

 

Разом з тим слід зазначити, що перехід до нових правил Fluent Design затягнеться на роки. Ще довго на наших робочих столах будуть співіснувати елементи дизайну всіх раніше випущених версій Windows, починаючи з 95.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *