Google представила новий режим Google Assistant для Android

Нещодавно на виставці IFA компанія Google представила новий режим для  Google Assistant  під назвою Ambient Mode. Не зважаючи на те, що його презентували тільки зараз, ми  вже було відомо про його існування ще у середині літа. Тоді всі вирішили, що нововведення призначене для перетворення пристрою, яке стоїть на зарядці,  на кшталт розумної колонки з екраном. Так воно і вийшло — в релізній версії Ambient Mode все залишилося по-старому.

Що таке Ambient Mode

Ambient Mode — це режим, який відкриває швидкий доступ відразу до декількох функцій смартфона із зв’язаних з ним гаджетів, наприклад, пристроїв розумного будинку. Вся інформація про них виводиться на екран блокування у вигляді віджетів. Перемотати трек в Google Play Music або перемкнутися на іншій, знеструмити праску і телевізор, знаходячись за тисячі кілометрів від будинку, або проглянути ситуацію на дорогах перш ніж сісти в машину — все це можна робити за допомогою Ambient Mode.

Проте важливо розуміти, що Ambient Mode працює тільки тоді, коли пристрій підключений до розетки. Це необхідно для того, щоб гаджет отримував достатню кількість енергії, поки його екран знаходиться в активному режимі.

Завдяки Ambient Mode можна просто поглянути на дисплей смартфону або планшета, щоб побачити список своїх планів на день, або попросити Google Assistant показати відео з камер відеоспостереження, які встановлені удома або на дачі.

 

Слід зауважити, Ambient Mode працює далеко не на всіх пристроях. За офіційною інформацією, поки режим буде доступний тільки на Google Pixel, а також на смартфонах Nokia 6.2 і 7.2 і нових планшетах Lenovo, які поставляються в комплекті із зарядною док-станцією. Проте не виключено, що в осяжному майбутньому Ambient Mode запрацює і на інших гаджетах.

 

Джерело: portaltele.com.ua

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *